Jesteśmy praktykami, którzy dostosowują swoje działania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji. Nasz doświadczony Zespół pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązania i narzędzia, które pomogą wesprzeć przedsiębiorców w dobie kryzysu.

Tarcza antykryzysowa

Jeszcze nigdy, tak jak dziś, nie była potrzebna wszechstronność, doświadczenie, umiejętność szybkiego reagowania i znajdowania optymalnych rozwiązań.

Jeszcze nigdy, żadna ustawa nie była czytana i interpretowana tak intensywnie, przed jej publikacją.

Od lat wspieramy Zarządy i Właścicieli przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Aktywnie uczestniczymy w życiu operacyjnym i na bieżąco podejmujemy działania usprawniające zarządzanie.

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, z prawnikami, kadrowymi, z Urzędami, złożyliśmy jedne z pierwszych w Polsce wniosków z art.15g i 15zzb Tarczy. Służymy doradztwem przy każdym finansowym, kadrowym, prawnym, strategicznym zagadnieniu, które może pomóc w tym trudnym czasie. Stworzyliśmy kalkulatory wyliczające potencjał „Tarczy” dla każdego Klienta, zanim została ona podpisana przez Prezydenta.

Codzienność zarządzania przedsiębiorstwem w dzisiejszych czasach, wewnętrznych zmian, dostosowania się do sytuacji, wykorzystania Tarczy, to naprawdę zadanie bezprecedensowe.

Każdy człowiek czy organizacja jest mądry sumą własnych doświadczeń, a możliwość korzystania z nich jest ogromną wartością.

Wsparcie FSG to bazowanie na praktyce, możliwość wymiany wiedzy pośród specjalistów z wielu dyscyplin.

Teraz przed wszystkimi największe zadanie, wierzymy, że możemy w nim wydatnie pomóc.