Najlepsi praktycy

krzysztof_trzebiniuk

Krzysztof Trzebuniak

Prezes Zarządu FSG Biznes

Założyciel Grupy FSG. Wcześniej Analityk i Dyrektor Działu Analiz w kilku bankach, współodpowiedzialny za budowę metodologii kredytowych, przewodniczący Komitetów Kredytowych. Jako Prezes FSG zarządza 60-osobową grupą specjalistów z zakresu ekonomii, zarządzania i finansów, odpowiedzialny za ustalanie strategii dla głównych Klientów Grupy, lider procesów M&A, członek Rad Nadzorczych.

lucyna_roszkiewicz

Lucyna Roszkiewicz

Wiceprezes Zarządu FSG Biznes

Współwłaścicielka i Wiceprezes FSG Biznes. Wcześniej Analityk i Decydent Ryzyka Kredytowego w kilku bankach, w departamentach średnich i dużych przedsiębiorstw. Jako Wiceprezes FSG Biznes odpowiedzialna za pracę Działu Analiz, zarządzanie procesami doradztwa biznesowego oraz transakcyjnego. Zarządza 30-osobową grupą specjalistów, odpowiada za współpracę z międzynarodowymi koncernami.

ewa_mizik_kobisz

Ewa Mizik-Kobisz

Prezes Zarządu FSG Broker

Broker ubezpieczeniowy z kilkunastoletnią praktyką zawodową. Uczestniczyła w projektach skupionych na organizacji środowiska brokerskiego w Polsce. Dyrektor rozwoju spółki brokerskiej, szef działów reklamacji, autor licznych szkoleń dla zarządów i controllingu. Twórca rozwiązań ubezpieczeniowych w obszarze ryzyk finansowych dla podmiotów z różnych branż i sektorów. Jako współwłaściciel i prezes FSG Broker buduje doświadczony zespół brokerów ekspertów.

anna_skorupska

Anna Skorupska

Prezes Zarządu FSG Finanse

Od 2006 roku właścicielka Kancelarii Doradztwa Podatkowego z  wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego i księgowości.  W sposób ciągły podnosi swoje kwalifikacje nadążając za zmianami prawa finansowego. Godnie i rzetelnie reprezentuje Klientów, mając na uwadze zarówno przepisy prawa, jak i ich dobro. Praktykę na stanowisku Głównego Księgowego zdobyła w dużych przedsiębiorstwach. Teraz jako Prezes FSG Finanse odpowiada za pracę Działu Finansowego.

Przemyslaw_prymas

Przemysław Prymas

Prezes Zarządu FSG Podatki

Współwłaściciel i Prezes Zarządu FSG Podatki. Posiada uprawnienia doradcy podatkowego (numer wpisu 10587). Doświadczenie w dziedzinie podatków zdobywał w takich firmach jak Grant Thornton, Ernst & Young oraz BDO. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług, w szczególności w zagadnieniach związanych z transakcjami międzynarodowymi i łańcuchowymi. Reprezentuje podatników w postępowaniach przed sądami administracyjnymi oraz w postępowaniach podatkowych.

michal_szyszkowski

Michał Szychowski

Wiceprezes Zarządu FSG Podatki

Współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu FSG Podatki. Posiada uprawnienia doradcy podatkowego (numer wpisu 10128). Doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik poznańskich organów skarbowych oraz firm audytorskich i doradczych (Rödl & Partner oraz Grant Thornton). Wspiera i reprezentuje podmioty w kontaktach z organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Specjalizuję się w zagadnieniach w zakresu podatku od towarów i usług, podatku akcyzowego oraz prawa celnego.

fsg_250117

Aleksandra Sobczyńska

Partner Zarządzający FSG Prawo

Doświadczenie zdobywała praktykując w kancelariach prawnych, a w latach 2002-2007 orzekając w wydziałach karnych. Wpis na listę adwokatów uzyskała w 2008 r. Z uwagi na wieloletnią praktykę orzeczniczą specjalizuje się w tematyce procesowej, zarówno na gruncie procesów gospodarczych, jak i cywilnych. Z powodzeniem prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego gospodarczego i karnego skarbowego. Zajmuje się doradztwem prawnym na rzecz jednostek samorządów terytorialnego, zasiada w radach nadzorczych spółek kapitałowych z udziałem samorządu, a także reprezentuje jednostki samorządu w sporach sądowych.

michal_sobczynski

Michał Sobczyński

Partner Zarządzający FSG Prawo

Adwokat Michał Sobczyński jest wpisany na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w renomowanych kancelariach prawnych. Specjalizuje się w prawie spółek, kontraktach w obrocie gospodarczym, prawie pracy i procesach gospodarczych. Posiada bogate doświadczenie z zakresu transformacji spółek (przekształcenia, połączenia, podział) oraz procedur związanych z przejęciami spółek. Jest także uznanym specjalistą z zakresu prowadzenia procesów gospodarczych, w tym w szczególności sporów handlowych i korporacyjnych (wewnątrzspółkowych).